vyhledávání:

 
Rozšířené vyhledávání

Novinky

05. 1. 2018. OHLASY KLIENTŮ: Realitnej spoločnosti HAVE reality s.r.o., konkrétne p. Ing. Venerovi, chcem vysloviť veľké poďakovanie pri predaji rodinného domu v Netvořiciach. Komunikácia, jednanie - osobné, telefonické a emailové počas predaji vždy na vysokej úrovni, všetky termíny od začiatku predaja 100 % dodržané. Obhliadka domu pri predaji a komunikácia s kupujúcim bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam všetkým, Realitnú spoločnosť HAVE reality s.r.o. a vyslovujem ešte raz, veľké poďakovanie a prajem veľa pracovných úspechov. S pozdravom Bc. Ján Páluš

více zde

15. 11. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den pane Venero, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši profesionální práci, kterou jste odvedl při prodeji našich pozemků. Navíc naše spolupráce trvala více než osm let a za celou tu dobu nemám vůči Vašim službám a službám Vaší realitní kanceláře jedinou výtku. Vždy byla veškerá smluvní dokumentace - smlouvy, návrhy, úschovy, daňová přiznání, atd. perfektně připravena. Vše, co bylo potřeba, jste za nás vyřídil. Jednotlivé prodeje tak proběhly bez sebemenších problémů. Navíc jste nás vždy o průběhu jednotlivých jednání s kupujícími informoval, případně zasílal důležité informace. Velmi si Vaší práce a přístupu ke klientům vážím. Z Vaší strany se vždy jednalo o kompletní službu klientovi. Děkuji tedy ještě jednou a Vaši realitní kancelář můžu jen doporučit. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů v další činnosti. Miroslava Cejnarová

více zde

31. 8. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den. Jmenuji se Naďa Neubertová a chci poděkovat panu Měchurovi za zastupování při prodeji mého bytu v Praze. Po zkušenostech z minula jsem měla velké obavy před prodejem bytu a koupí nového. Pan Měchura mě přesvědčil, že je možné vším projít v klidu. Jeho obrovský profesionální přehled a famózní pro klientský přístup mě doslova ohromil. Vše dotáhl a dořešil. Jen mě průběžně informoval. A já si užívala klidu na chatě. Už nikdy žádná jiná realitní kancelář. Vše bylo vždy perfektně připraveno a velmi srozumitelné smlouvy. Přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já a já jsem spokojena maximálně. A rovněž děkuji panu Hanušovi s jakou grácií zvládl koupi mého nového domova. Pohodový den přeje N. Neubertová.

více zde

30. 6. 2017. Blahopřejeme tímto našemu kolegovi Ing. Zdeňku Hanušovi k dovršení jeho životního jubilea. Přejeme mu pevné zdraví, štěstí a hodně osobních i pracovních úspěchů do dalších let. Kolektiv HAVE reality s.r.o.

více zde

Archiv novinek

Nemovitosti na prodej

Počet nabízených nemovitostí: 95

Prodej RD 3+kk, pozemek 826 m2, Vlašim - Bolina, Benešov


Cena:3800000 Kč
Dispozice domu:3kk
Lokalita:Vlašim

Informace:
Nabízíme ke koupi novostavbu přízemního rodinného domu.

Nabízíme velmi pěkný mezonetový byt 2+kk/B, 57 m2, cihla,...


Cena:1728000 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:

Prodej stavebního pozemku, Neveklov, okr. Benešov


Cena:490000 Kč
Lokalita:Neveklov

Informace:
Parcela k výstavbě RD o velikosti 520 m2 v Neveklově, místní část Mlékovice .

Prodej bytu 2kk, 55 m2, OV, U Hostavického potoka, Praha –...


Cena:4190000 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Praha

Informace:
Nabízíme exkluzivně ke koupi pěkný udržovaný byt v klidné části Prahy.

Prodej bytu 3+1/L, 60 m2, panel, Benešov


Cena:1970000 Kč
Dispozice bytu:3+1
Lokalita:Benešov

Informace:
Nabízíme ke koupi byt v Benešově 3+1/L, 60 m2 s lodžií.

Prodej RD 119 m2 s garáží, Benešov .


Cena:3890000 Kč
Dispozice domu:4+1
Lokalita:Benešov

Informace:
Rodinný dům s malým dvorkem a garáží vhodný ke stavebním úpravám.

Prodej stavební parcely, výměra 716 m2, Benešov –...


Cena:499000 Kč
Lokalita:Benešov

Informace:
Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 716 m2 na okraji obce u lesa.

Prodej novostavby RD, Kamenice - Těptín, o. Praha východ .


Cena:5290000 Kč
Dispozice domu:4kk
Lokalita:Kamenice

Informace:
II. etapa výstavby RD v atraktivní lokalitě obce Kamenice, místní část Těptín, o. Praha východ, jejichž kolaudace se předpokládá v 1. čtvrtletí 2018.