vyhledávání:

 
Rozšířené vyhledávání

Novinky

05. 1. 2018. OHLASY KLIENTŮ: Realitnej spoločnosti HAVE reality s.r.o., konkrétne p. Ing. Venerovi, chcem vysloviť veľké poďakovanie pri predaji rodinného domu v Netvořiciach. Komunikácia, jednanie - osobné, telefonické a emailové počas predaji vždy na vysokej úrovni, všetky termíny od začiatku predaja 100 % dodržané. Obhliadka domu pri predaji a komunikácia s kupujúcim bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam všetkým, Realitnú spoločnosť HAVE reality s.r.o. a vyslovujem ešte raz, veľké poďakovanie a prajem veľa pracovných úspechov. S pozdravom Bc. Ján Páluš

více zde

15. 11. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den pane Venero, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši profesionální práci, kterou jste odvedl při prodeji našich pozemků. Navíc naše spolupráce trvala více než osm let a za celou tu dobu nemám vůči Vašim službám a službám Vaší realitní kanceláře jedinou výtku. Vždy byla veškerá smluvní dokumentace - smlouvy, návrhy, úschovy, daňová přiznání, atd. perfektně připravena. Vše, co bylo potřeba, jste za nás vyřídil. Jednotlivé prodeje tak proběhly bez sebemenších problémů. Navíc jste nás vždy o průběhu jednotlivých jednání s kupujícími informoval, případně zasílal důležité informace. Velmi si Vaší práce a přístupu ke klientům vážím. Z Vaší strany se vždy jednalo o kompletní službu klientovi. Děkuji tedy ještě jednou a Vaši realitní kancelář můžu jen doporučit. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů v další činnosti. Miroslava Cejnarová

více zde

31. 8. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den. Jmenuji se Naďa Neubertová a chci poděkovat panu Měchurovi za zastupování při prodeji mého bytu v Praze. Po zkušenostech z minula jsem měla velké obavy před prodejem bytu a koupí nového. Pan Měchura mě přesvědčil, že je možné vším projít v klidu. Jeho obrovský profesionální přehled a famózní pro klientský přístup mě doslova ohromil. Vše dotáhl a dořešil. Jen mě průběžně informoval. A já si užívala klidu na chatě. Už nikdy žádná jiná realitní kancelář. Vše bylo vždy perfektně připraveno a velmi srozumitelné smlouvy. Přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já a já jsem spokojena maximálně. A rovněž děkuji panu Hanušovi s jakou grácií zvládl koupi mého nového domova. Pohodový den přeje N. Neubertová.

více zde

30. 6. 2017. Blahopřejeme tímto našemu kolegovi Ing. Zdeňku Hanušovi k dovršení jeho životního jubilea. Přejeme mu pevné zdraví, štěstí a hodně osobních i pracovních úspěchů do dalších let. Kolektiv HAVE reality s.r.o.

více zde

Archiv novinek

Nemovitosti na prodej

Počet nabízených nemovitostí: 92

Nabízíme ke koupi byt 1+1, 40 m2, panel, OV, Kamenice, okr....


Cena:1860000 Kč
Dispozice bytu:1+1
Lokalita:Kamenice

Informace:

Prodej novostavby RD 4+kk/T 122 m2, pozemek 1.300 m2,...


Cena:5950000 Kč
Dispozice domu:4kk
Lokalita:Netvořice

Informace:

Prodej stavebního pozemku, 10.664 m2, Vlašim, okr. Benešov.


Cena:6950000 Kč
Lokalita:Vlašim

Informace:
Prodej pozemku k výstavbě rodinných domů, Vlašim, okr. Benešov.

Nabízíme stavební pozemek se základovou deskou, výměra...


Cena:1500000 Kč
Lokalita:Václavice

Informace:

Prodej bytu 3+kk, OV, 56 m2, Týnec nad Sázavou, Chrást nad...


Cena:1850000 Kč
Dispozice bytu:3kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Nabízíme ke koupi nově vzniklou, mezonetovou bytovou jednotku 3+kk v příjemné lokalitě nedaleko Týnce nad Sázavou, okr. Benešov.

Prodej bytu 4+kk, OV, 93 m2, Týnec nad Sázavou, Chrást nad...


Cena:3090000 Kč
Dispozice bytu:4kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Nabízíme ke koupi nově vzniklou, mezonetovou bytovou jednotku 4+kk v příjemné lokalitě nedaleko Týnce nad Sázavou, okr. Benešov.

Prodej bytu 3kk, 78 m2, výtah, cihla, OV, Votice, Benešov


Cena:3090000 Kč
Dispozice bytu:3kk
Lokalita:Votice

Informace:
Doporučujeme ke koupi vkusný byt v centru Votic.

Prodej parcely k výstavbě RD, 1.007 m2, Mrač, okr. Benešov.


Cena:1720000 Kč
Lokalita:Mrač

Informace:
Prodej rovinatého pozemku k výstavbě rodinného domu, Mrač, okr. Benešov.