vyhledávání:

 
Rozšířené vyhledávání

Novinky

05. 1. 2018. OHLASY KLIENTŮ: Realitnej spoločnosti HAVE reality s.r.o., konkrétne p. Ing. Venerovi, chcem vysloviť veľké poďakovanie pri predaji rodinného domu v Netvořiciach. Komunikácia, jednanie - osobné, telefonické a emailové počas predaji vždy na vysokej úrovni, všetky termíny od začiatku predaja 100 % dodržané. Obhliadka domu pri predaji a komunikácia s kupujúcim bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam všetkým, Realitnú spoločnosť HAVE reality s.r.o. a vyslovujem ešte raz, veľké poďakovanie a prajem veľa pracovných úspechov. S pozdravom Bc. Ján Páluš

více zde

15. 11. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den pane Venero, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši profesionální práci, kterou jste odvedl při prodeji našich pozemků. Navíc naše spolupráce trvala více než osm let a za celou tu dobu nemám vůči Vašim službám a službám Vaší realitní kanceláře jedinou výtku. Vždy byla veškerá smluvní dokumentace - smlouvy, návrhy, úschovy, daňová přiznání, atd. perfektně připravena. Vše, co bylo potřeba, jste za nás vyřídil. Jednotlivé prodeje tak proběhly bez sebemenších problémů. Navíc jste nás vždy o průběhu jednotlivých jednání s kupujícími informoval, případně zasílal důležité informace. Velmi si Vaší práce a přístupu ke klientům vážím. Z Vaší strany se vždy jednalo o kompletní službu klientovi. Děkuji tedy ještě jednou a Vaši realitní kancelář můžu jen doporučit. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů v další činnosti. Miroslava Cejnarová

více zde

31. 8. 2017. OHLASY KLIENTŮ: Dobrý den. Jmenuji se Naďa Neubertová a chci poděkovat panu Měchurovi za zastupování při prodeji mého bytu v Praze. Po zkušenostech z minula jsem měla velké obavy před prodejem bytu a koupí nového. Pan Měchura mě přesvědčil, že je možné vším projít v klidu. Jeho obrovský profesionální přehled a famózní pro klientský přístup mě doslova ohromil. Vše dotáhl a dořešil. Jen mě průběžně informoval. A já si užívala klidu na chatě. Už nikdy žádná jiná realitní kancelář. Vše bylo vždy perfektně připraveno a velmi srozumitelné smlouvy. Přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já a já jsem spokojena maximálně. A rovněž děkuji panu Hanušovi s jakou grácií zvládl koupi mého nového domova. Pohodový den přeje N. Neubertová.

více zde

30. 6. 2017. Blahopřejeme tímto našemu kolegovi Ing. Zdeňku Hanušovi k dovršení jeho životního jubilea. Přejeme mu pevné zdraví, štěstí a hodně osobních i pracovních úspěchů do dalších let. Kolektiv HAVE reality s.r.o.

více zde

Archiv novinek

Nemovitosti k pronájmu

Počet nabízených nemovitostí: 36

Nabízím k pronájmu byt 2+1, Nová Pražská, Benešov.


Cena:10000 Kč
Dispozice bytu:2+1
Lokalita:Benešov

Informace:
Bydlení nedaleko centra města.

Pronájem garsonky 28m2, Benešov.


Cena:7000 Kč
Dispozice bytu:garsonka
Lokalita:Benešov

Informace:
Útulný byt v nově opraveném domě v centru města.

Nabízím k pronájmu byt 2+kk, 50m2, ul. Žižkova, Benešov.


Cena:7900 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Benešov

Informace:
Bydlení v centru města.

Pronájem bytu 1+kk, 28 m2, Týnec nad Sázavou, Chrást nad...


Cena:7000 Kč
Dispozice bytu:1kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Nabízíme k pronájmu nově vzniklou bytovou jednotku 1+kk s balkónem. Příjemná lokalita nedaleko Týnce nad Sázavou, okr. Benešov.

Pronájem bytu 2+kk, 42 m2, Týnec nad Sázavou, Chrást nad...


Cena:9000 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Nabízíme k pronájmu nově vzniklou bytovou jednotku 2+kk s balkónem a parkovacím stáním. Příjemná lokalita nedaleko Týnce nad Sázavou, okr. Benešov.

Pronájem bytu 2+kk s parkovacím stáním, 41 m2, Týnec nad...


Cena:8000 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+kk s parkovacím stáním a sklepní kójí v příjemné lokalitě nedaleko Týnce nad Sázavou.

Pronájem bytu 1kk, 20 m2, Týnec nad Sázavou .


Cena:7000 Kč
Dispozice bytu:1kk
Lokalita:Týnec nad Sázavou

Informace:
Byt 1kk, 20 m2 v Týnci nad Sázavou, o. Benešov.

Pronájem velmi pěkného, nového bytu s terasou, 2kk/T, 58...


Cena:14000 Kč
Dispozice bytu:2kk
Lokalita:Benešov

Informace: