Reality z regionu

Momentálně Vám nemůžeme nabídnout žádné nabídky z regionu.

Doporučujeme zadat poptávku do našeho systému

Nabízíme RD 6+1B, 180 m2, pozemek 1.850 m2, Samechov, Chocerady, okr. Benešov

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KÓD: NPDO5173
Celková cena 5 500 000 Kč
Poznámka k ceně cena je včetně provize a služeb RK
Poloha objektu Samostatný
Počet podlaží 3
Počet pokojů 5 a více pokojů
Druh objektu cihla
Typ domu Patrový
Užitná plocha [m2] 180
Plocha parcely [m2] 1850
Stav objektu dobrý
Energetická náročnost Neznámá
Dispozice domu 6+1
Zastavěná plocha [m2] 100
Balkón [m2] 5
Komunikace
umístění objektu okraj obce
Schodiště Dřevěné
Ostatní Plot
topení lokální na tuhá paliva
doprava vlak
  silnice
elektřina 230 V
  400 V
voda vlastní zdroj studna
odpad žumpa

KONTAKT MAKLÉŘE:
Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku.

Ing. Petr Doležal
602 601 384
dolezal@havereality.cz

Ing. Petr Doležal

popis nemovitostiNemovitost je situována na okraji obce, 80 m od řeky Sázavy, mimo její záplavové území. Rodinný dům je přízemní s obytným podkrovím a půdou, je částečně podsklepený. Zahrada je rozlehlá – její výměra činí 1.750 m2.
Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení, jako rekreační chalupa, s možností chovu zvířat. Dům je postaven z cihel, podezdívka je kamenná. Dům byl postaven v roce 1932. Dispozice domu: v přízemí je vstupní veranda, dvě komory, chodba se vstupem do sklepa a schodištěm do patra, dále kuchyň, obývací pokoj, ložnice, a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V patře je obývací pokoj s balkonem, další tři pokoje a půda. Obě podlaží spojuje dřevěné schodiště. Dům je podsklepen asi z ½. Dům je vytápěn kamny na pevná paliva, jsou v každé obytné místnosti, v kuchyni je sporák. Kolem roku 1970 byla provedena oprava fasády, oprava rozvodů vody a odpadů, vyměněna byla okna, před cca 15 lety byla vyměněna střešní krytina.
Vedle domu je postavena kolna. IS: vlastní kopaná studna, na odpadní vody jímka, elektřina 230 a 400 V. PENB-G (bude aktualizováno). Příjezd k domu je bezproblémový, po obecní zpevněné komunikaci. Na zahradě je vzrostlá lípa i ovocné stromy, keře. Zahrada je na rovině. Lokalita: Samechov je místní částí obce Chocerady, nachází se na levém břehu řeky Sázavy, 40 km jihovýchodně od Prahy s velmi dobrou dopravní dostupností po D1 (exit na 29.km). Velmi dobrá je dostupnost vlakem: vlaková zastávka Stříbrná Skalice je nedaleko od domu. Občanská vybavenost je v Choceradech, případně v Benešově. V případě zájmu Vám zprostředkujeme sjednání hypotéky, právní servis a úschovu finančních prostředků. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti!


Tisk

Potřebujete více informací o nemovitosti?

Napište číslo deset