Reality z regionu

Momentálně Vám nemůžeme nabídnout žádné nabídky z regionu.

Doporučujeme zadat poptávku do našeho systému

Pronájem komerčních prostor o výměře 95 m2, Kamenice nad Lipou, okr. Pelhřimov

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KÓD: PJCE5129
Poplatky 2 900 Kč
Celková cena 7 900 Kč
Poznámka k ceně + poplatky + ele. + provize RK
Druh objektu cihla
Stav objektu velmi dobrý
Užitná plocha [m2] 95
Druh prostor Kanceláře
Stav prostor po rekonstrukci
Sociální zařízení ano
Výloha ano
Užitná plocha[m2] 95
K nastěhování 10.6.2024
Vytápěno ano
umístění objektu centrum obce
Komunikace Asfaltová
topení ústřední plynové
doprava autobus
  vlak
  silnice
elektřina 230 V
  400 V
voda dálkový vodovod

KONTAKT MAKLÉŘE:
Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku.

Jiří Čeleda
603 473 795
celeda@havereality.cz

 Jiří Čeleda

popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v centru města Kamenice na Lipou.

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory v ulici Vackova č.p. 97 (Husovo náměstí), centrum města Kamenice nad Lipou, okr. Pelhřimov. Jedná se o zrekonstruované a průběžně udržované, komerční prostory v přízemí budovy (celé přízemní podlaží domu). Vytápění – ústřední (plynový kotel), elektřina, inženýrské sítě. Podlahy – dlažba. Tento komerční prostor má celkovou výměru cca 95 m2 a skládá se z těchto místností: hlavní prostor (kancelář) cca 36 m2 se dvěma výlohami do ulice o délce 4 m, kuchyňka s WC a sociálním zázemím cca 25 m2, zázemí – sklad cca 7 m2, vstupní atrium (chodby) cca 27 m2. U odděleného vstupu ATM terminál s možností 24 hod. provozu s frekvencí klientů. Do prostorů je možný vstup přímo z ulice, či ze dvora za domem, který je po dohodě s majitelem objektu možno také pronajmout. Výměra dvora činí cca 120 m2 (samostatný vstup z ulice Zámecká). Také, je možnost pronájmu sklepních prostor v suterénu domu o výměře cca 130 m2. Parkování na náměstí před objektem.
Výše měsíčního nájemného činí 7.900 Kč + poplatky za služby 2.900 Kč + elektřina (dle dohody, dle užívání prostor). Majitel požaduje vratnou jistotu (kauci) ve výši třech měsíčních nájmů vč. poplatků. Provize RK činí jedno měsíční nájemné vč. poplatků za služby (10.800 Kč), hradí nájemce při podpisu nájemní smlouvy.
Možné využití prostorů např. jako pobočku bankovnictví, poradenství, pojišťovnictví, sídlo společnosti, ordinace lékaře, obchod, služby atd. Možnost osazení reklamního poutače na budovu. Výhodou je výborná lokalita umístění objektu v centu města. V Kamenici nad Lipou žije cca 3.750 obyvatel a naleznete zde veškerou občanskou vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost vč. autobusového a vlakového spojení. Vzdálenost do okresního města Pelhřimova cca 20 km, do Prahy cca 120 km. Tento prostor byl dlouhodobě využíván jako pobočka Komerční banky a.s. V případě Vašeho zájmu Vám rádi sjednáme nezávaznou prohlídku tohoto komerčního prostoru. PENB - třída G (není vypracován). Volné ihned, úpravy dohodou s majitelem objektu.

Tisk

Potřebujete více informací o nemovitosti?

Napište číslo deset