vyhledávání:

 
Rozšířené vyhledávání

Novinky

23. 2. 2024. OHLASY KLIENTŮ: HAVE reality můžeme jen chválit, je to realitní společnost s opravdu profesionálním a zároveň lidským přístupem. Přes všechny naše problémy a komplikace byla vstřícnost celé společnosti, zvláště pana Venery, neskutečná. Vše dopadlo výborně a podle našich představ. Tuto realitku můžeme každému jen doporučit! DĚKUJEME Škobisovi.

více zde

13. 2. 2024. OHLASY KLIENTŮ: „Se službami RK HAVE reality při prodeji naší nemovitosti jsme byli velmi spokojeni. Maximální profesionalita, ochota a vstřícnost, rychlé jednání, naše důvěra. To jsou slova vystihující práci p. Ing. Petra Doležala, který nám dále, nad rámec svých povinností, poskytl cenné rady při následné koupi další nemovitosti. Upřímně děkujeme a přejeme další spokojené klienty. Manželé Ondřejovi“

více zde

20. 10. 2023. OHLASY KLIENTŮ: Vážený pane Venero, i my Vám mockrát děkujeme za provázení a zajištění všeho potřebného při našich nelehkých prodejích a koupi. Váš profesionální přístup, zkušenosti a znalosti lze více než ocenit. Byly chvíle, kdy jsme to skoro vzdávali, ale díky Vaší podpoře jsme zase začali doufat, že to vyjde. Měl jste pravdu! Panu Machovi rovněž děkujeme za součinnost. Především za velkorysou nabídku spolupodílení se na snižování cen bytů a ochotě při termínovém napětí během stěhování. Bez té bychom to asi taky nezvládli. Panu Hubáčkovi děkujeme za právní servis, bez kterého by se vše nemohlo uskutečnit. Stále se zabydlujeme a zabydlovat ještě budeme, ale jsme moc rádi, celá rodina, že máme vlastní střechu nad hlavou a dostatek místa. Pomohli jste splnit sen jedné velké rodiny... Děkujeme! Mějte se moc hezky, přejeme hodně dalších pracovních úspěchů a samozřejmě zdraví a osobní spokojenost. M. a V. Pospíšilovi

více zde

18. 7. 2023. OHLASY KLIENTŮ: Oceňuji seriózní a profesionální přístup ze strany pana Venery, celý průběh během pořizování nemovitosti šel hladce a platilo vše na čem jsme se spolu domluvili. Upřímně mohu HAVE reality doporučit. Děkuji za vstřícnost, výbornou komunikaci i nadstandardní ochotu. J. Bartůněk

více zde

Archiv novinek

30.3.2010 - SDĚLENÍ KLIENTŮM: V oblasti reality Benešov a Středočeský kraj patří HAVE reality s.r.o. k největším realitním kancelářím. Naše služby zahrnují zcela standardně pro všechny klienty kompletní servis spojený s prodejem a pronájmem nemovitostí.

Stručný popis realizace prodeje nemovitosti a našich služeb:

1) Navštíví Vás některý z našich makléřů, který pořídí fotodokumentaci nemovitosti a požádá Vás o Vámi dostupné dokumenty k předmětné nemovitosti.
2) Prověříme si nemovitost po právní stránce, zda na ní neváznou právní či faktické vady, které by zkomplikovaly či zcela znemožnily její prodej.
3) Na náš náklad zajišťujeme znalecký posudek na nemovitost a dohodneme se s Vámi na kupní ceně.
4) Zajišťujeme a zaplatíme všechny potřebné náležitosti související s prodejem nemovitostí (přípravu všech potřebných smluv, jednání s katastrálním úřadem, ověření podpisů na smlouvách, v případě potřeby vyřízení hypotečního úvěru, daňové přiznání k dani z převodu nemovitostí včetně jeho podání na příslušný FÚ a zaplacení daně z převodu nemovitostí).
5) Zajišťujeme pro Vás zdarma úschovu finančních prostředků.
6) Garantujeme Vám jistotu vyplacení kupní ceny.